O nas

Auto elektronika z tradycjami

W 1997 r. założyłem firmę Marcos Autoalarm i po paru latach postanowiłem poszerzać zakres wiedzy w związku z gwałtownym rozwojem elektroniki w samochodach, pracując w autoryzowanym serwisie Volkswagena i Audi Groblewski. Poznałem zupełnie inny styl pracy, a szkolenia, nowe systemy i technologie napraw, ciągłe poszerzanie wiedzy jeszcze bardziej pobudziły moją pasję, która ciągle mi towarzyszy.

Szeroka wiedza poparta praktyką

Auto-Elektronika to pasja i doświadczenie oraz 20 lat na rynku serwisu samochodów. Zajmujemy się diagnostyką, elektromechaniką, szeroko pojętą elektroniką samochodową i montażem autoalarmów.

Nasz warsztat wyposażony jest w specjalistyczne narzędzia diagnostyczne oraz oprogramowanie najwyższej jakości.

Korzystamy z zawsze aktualnej bazy danych Autodata On-line, dzięki czemu nasza praca może być wykonana na najwyższym profesjonalnym poziomie.

Nie boimy się podejmować nawet najtrudniejszych
i skomplikowanych zleceń.

Doświadczenie zdobyte podczas codziennej pracy i dzięki szkoleniom oraz profesjonalne podejście sprawia, że klienci są zadowoleni z naszych usług. Za cel przyjęliśmy ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności aby stawić czoła wyzwaniom, które przynosi dynamicznie rozwijający się rynek motoryzacyjny. Gwarantuje to indywidualne podejście do klienta, szybką i sprawną realizację zleceń oraz nowoczesność. Umożliwiamy także klientom płatność kartą

Zachęcamy państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

 

zdj (2)

 

zdj (3)